Naskočte s námi na vlnu slev na všechny naše produkty! Slevy až 30% s kupónem "vlna".

vaporizér

Vaporizér je zařízení zkonstruované pro zahřívání bylin a dalších látek jako CBD nebo HHC, které vede k uvolnění účinných složek do páry, která míří do vašich plic. Proces konzumace takto vytvořené směsi se nazývá vapování. Hlavní výhodou vapování oproti kouření je, že rostlinný materiál není spalován. Proces vapování je diskrétnější a celkově výhodnější alternativou klasického kouření, neboť při něm nedochází ke spalování a vzniku jeho škodlivých produktů.

Parametry vaporizace (především teploty) bývají u většiny vaporizérů nastavitelné a jejich prostřednictvím lze ovlivňovat míru obohacení vdechované páry aktivními látkami z konopí.

Vaporizéry existují ve stolní či kapesní variantě - tzv. vape pen (vapovací pero) a jejich výrobou se zabývá řada společností na celém světě. Nevýhodou vaporizéru je, že v případě nekvalitního zpracování dochází k degradaci chutě a celkového požitku, proto se vyplatí věnovat čas a pozornosti při nakupovaní jakéhokoliv vape penu.

Momentálně vapování zažívá boom v podobě HHC vape, už jste slyšeli o HHC? Mrkněte na náš článek, který vám tuhle konopnou novinku představí pěkně od A do Z. ''Co je to HHC a jaké má účinky?''.

hhc vape prodej

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz