Zelený "green" Kratom, Pure

Novinka Tip
Značka: CBDčko
99 Kč 149 Kč 299 Kč 499 Kč 1 690 Kč 2 990 Kč od 99 Kč 86 Kč bez DPH 130 Kč bez DPH 260 Kč bez DPH 434 Kč bez DPH 1 470 Kč bez DPH 2 600 Kč bez DPH od 86 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Váha
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zelený "Green" Kratom, Pure, je známý pro své mnohostranné vlastnosti. Je spojován s relaxací, ,euforií, soustředěním, dále také údůevou od stresu a povzbuzením k větší produktivitě.  Pochází z tropických deštných pralesů Indonésie, kde roste na vysokých stromech. Kratom je tradičním přírodním produktem, který ve své domovině tvoří nezastupitelnou součást tamější kultury a medicíny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to kratom

Mitragyna speciosa, strom s podlouhlými zelenými listy, který se vyskytuje nejčastěji v Indonésii a v Indočíně, to je kratom. Listy kratomu se usuší a poté se namelou v jemný prášek. Ačkoliv o kratomu možná slyšíte poprvé, tak se jedná o přírodní povzbuzovač s bohatou historií. 

Tropický strom se tradičně používal proti únavě a ke zvýšení produktivity práce u zemědělců v jihovýchodní Asii. Mitragyna speciosa - lze spekulovat, že tento termín pochází z "mithraistických kultů", které byly po tisíce let považovány za zdroj duchovní transcendence. 

Zelený "green" Kratom, Pure

Zelený "Green" Kratom, Pure, je pečlivě zpracovaný z listů stromů, které jsou ručně sklízené od místních farmářů. Každý list je důkladně vyčištěn a sušen na slunci, aby zachoval všechny své přirozené látky. Tento proces zajišťuje, že každý balíček našeho Kratomu obsahuje čistý produkt vysoké kvality a velmi jemné struktury. Zelený "Green" Kratom, Pure, je známý pro své mnohostranné vlastnosti. Je spojován s relaxací, ,euforií, soustředěním, dále také údůevou od stresu a povzbuzením k větší produktivitě. 

Podívejte se na účinky kratomu.

Podívejte se jaké jsou zkušenosti s Kratomem.

Kde je kratom legální? 

Česká republika a její legislativa umožňuje prodej kratomu jako sběratelský výrobek. To znamená, že produkt není určen k dalšímu zacházení - konzumaci. Stejný přístup zvolila i Kanada nebo Německo, kde prodej s omezeným využitím je legální. Naopak některé státy v USA kratom zakazují. Například ve státu New York je prodej kratomu omezen věkovým limitem. Osoba mladší 21 let si kratom v NY nekoupí. 

UPOROZNĚNÍ!

Podle legislativy ČR není kratom schváleným výživovým doplňkem ani potravinou. Jedná se pouze o sběratelský předmět. 
Kratom nesmí užívat kojící a těhotné ženy. Kratom může představovat zdravotní rizika pro osoby trpící nízkým tlakem (snižuje tlak).
Po požití Kratomu nikdy nepoužívejte těžkou techniku, neřiďte motorová vozidla a nevykonávejte žádnou jinou nebezpečnou činnost.

*produktový obrázek je ilustračního charakteru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kratom, Kratom 10 g
Forma: Prášek
Použití: Na bolest, Na bolest hlavy, Na soustředění, Na spaní
Produkt: Kratom
Druh: Bílý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz