Naskočte s námi na vlnu slev na všechny naše produkty! Slevy až 30% s kupónem "vlna".

HHC bonbóny a jejich účinky

Bonbóny, gummies či sladkosti s obsahem HHC, CBD či jiných kanabinoidů jsou velmi oblíbenými produkty. Spojení příjemné sladké chuti s pozitivními účinky HHC je totiž pro uživatele kanabinoidů velkým lákadlem. Jaké mají HHC bonbóny vlastně účinky, to se dočtete v našem článku. 

HHC bonbóny a jejich účinky

Obecně o HHC

HHC je polosyntetický kanabinoid vytvořený procesem hydrogenace THC, tedy přidáním molekuly vodíku. Strukturou se podobá THC, ale vykazuje několik odlišností, které ovlivňují jeho interakci s endokanabinoidním systémem lidského těla.

Protože je u nás THC nelegální, HHC se pro komerční účely získává zpravidla hydrogenací CBD, které je zákonem zcela povolené. Přesto však účinky HHC uživatelé přirovnávají spíše k účinkům psychoaktivního THC.

HHC bonbóny a jejich účinky

Spojení sladkých bonbónů s dokonalým pocitem uvolnění a relaxace – to jsou HHC bonbóny. Výběr HHC sladkostí je široký, a na své si tak přijdou i ty nejmlsnější jazýčky – vyzkoušejte sladké či kyselé cukrovinky, želé či gummies mnoha příchutí. HHC bonbóny jsou skvělým společníkem při večerech po náročné práci či jako pomocník při usínání.

Protože HHC je poměrně neprobádaný kanabinoid, jeho účinky zatím nebyly prozkoumány do takové míry jako například u CBD. Uživatelé však již některé z nich vypozorovali. Účinky HHC bonbónů se přímo odvíjí od účinků samotného HHC a uživatelé už stačili odhalit následující: 

 • Psychoaktivní účinky: Není překvapením, že i v případě HHC bonbónů je předmětem diskusí míra psychoaktivních účinků. I když je HHC méně psychoaktivní než THC, u některých jedinců vyvolává určité změny vědomí. Uživatelé nicméně udávají, že účinky jsou mírnější než u THC.
 • Terapeutické vlastnosti: Zkušenosti uživatelů naznačují, že bonbóny s HHC vykazují analgetické a protizánětlivé účinky, působí proti úzkosti a navozují stav uvolnění podobně jako THC.
 • Doba nástupu a trvání: Jako u všech jedlých produktů s kanabinoidy je doba nástupu účinků HHC bonbónů obvykle delší než u kouření nebo vapování, často od 30 minut do 2 hodin. Doba trvání účinků je individuální, ale někteří uživatelé udávají, že je pociťovali i několik hodin.

Abychom vám nabídli kompletní informace o HHC bonbónech, pro úplnost je třeba zmínit i některé nežádoucí účinky, které uživatelé pociťovali:

 • úzkost,      
 • závratě,
 • sucho v ústech,
 • zvýšenou chuť k jídlu,
 • nespavost,
 • paranoiu,
 • zrychlenou srdeční frekvenci,
 • zarudlé oči.

Naše nabídka HHC produktů

 1. HHC Cartridge: Ideální pro ty, kteří hledají pohodlný a diskrétní způsob, jak vychutnat si HHC na cestách. Naše cartridge jsou kompatibilní s většinou vaporizérů na trhu a nabízejí čistý, koncentrovaný zážitek z HHC Cartridge.
 2. HHC Vape: Pokud jste fanoušek vapování, náš HHC vape je pro vás tím pravým. Navržen tak, aby vám poskytl intenzivní, a přesto jemný zážitek, s perfektním vyvážením chutí a účinků HHC.
 3. HHC Weed: Pro tradiční konzumenty konopí máme HHC weed, což je klasický sušený květ konopí obohacený o HHC. Ideální pro kouření nebo vaporizaci a nabízí kombinaci přirozených terpenů a účinků HHC.
 4. HHC Hašiš: Vraťte se s námi do starých dobrých časů s naším HHC hašišem. Tento koncentrovaný produkt nabízí silný zážitek a je ideální pro ty, kteří hledají intenzivnější účinky.
 5. HHC Sladkosti: Pro ty, kteří dávají přednost jedlým produktům, máme lahodné HHC sladkosti. Ať už máte rádi bonbony, čokoládu nebo gummies, naše sladkosti kombinují skvělou chuť s jemnými účinky HHC.
 6. HHC-P: A konečně, naše speciální řada HHC-P je tajným receptem, který kombinuje nejlepší z HHC s dalšími přírodními složkami. Ideální pro ty, kteří hledají něco trochu jiného!
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz